Téma

URONAL MANOSA AKUT


Léky bez doplatku F

FEBUXOSTAT KRKA 80MG TBL FLM

FENROO 100MCG BUC TBL NOB

FENTALIS AKUT 100MCG SLG TBL NOB

FENTALIS AKUT 200MCG SLG TBL NOB

FENTALIS AKUT 300MCG SLG TBL NOB

FENTALIS AKUT 400MCG SLG TBL NOB

FENTALIS AKUT 600MCG SLG TBL NOB

FENTALIS AKUT 800MCG SLG TBL NOB

FERRLECIT 12,5MG/ML INJ SOL

FINPROS 5MG TBL FLM

FLUANXOL DEPOT 20MG/ML INJ SOL

FLUKONAZOL SANDOZ 100MG CPS DUR

FORMANO 12MCG INH PLV CPS DUR

FORMOVENT 12MCG INH PLV CPS DUR

FSME-IMMUN 0,5ML INJ SUS ISP

Zdroj: článek Léky bez doplatku

Příběh

Ve svém příspěvku ZÁNĚTY se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Ivana.

Tak se záněty už jsem si taky dost užila, zjistila jsem, že jsem obecně dost náchylná na prochladnutí, takže mi stačí opravdu málo (třeba si někde sednout-tím myslím i u kadeřnice na kožené křeslo, nebo být méně oblečená) a hned dostanu zánět a ještě se mi to vrazí do kloubů. Občas už si připadám jako nějaký důchodce :D ale tak základem, aspoň u mě, je dávat pozor na to prochladnutí, snažit se mu vyvarovat a včas vypozorovat případné příznaky začínajícího zánětu, abych mohla rychle zasáhnout, než se to rozjede, což je většinou maximálně do 12 hodin. A vyzkoušený mám jen uroval manosa akut, který jsem užívala v těhotenství, kdy jsem nesměla nic jiného, ale už jsem četla, že začali dělat i nějaký silnější, uroval manosa akut+, ale když jsem se na něj ptala v lékárně, jestli ho můžou kojící, tak prý jen po předchozí domluvě s doktorem, takže ten jsem zatím nezkoušela.

Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.

Reagovat

Zdroj: příběh Záněty

Volně prodejné léky bez předpisu S

SABAL SERRULATA 2CH-200CH GRA cena

SABINA 3K-10MK GRA cena

SACHODENT 87,1MG/G ORM GEL cena

SAMBUCUS NIGRA 2CH-30CH GRA cena

SANGUINARIA CANADENSIS 3K-10MK GRA cena

SANOMUX 600MG TBL EFF cena

SANORIN 0,5MG/ML NAS GTT SOL cena

SANORIN 0,5MG/ML NAS SPR SOL cena

SANORIN 1MG/ML NAS GTT SOL cena

SANORIN 1MG/ML NAS SPR SOL cena

SANORIN EMULZE 1MG/ML NAS GTT EML cena

SARIDON 250MG/150MG/50MG TBL NOB cena

SARSAPARILLA 2CH-200CH GRA cena

SECALE CORNUTUM 2CH-200CH GRA cena

SEDALIA SIR cena

SÉDATIF PC SLG TBL NOB cena

SELENIUM METALLICUM 3K-10MK GRA cena

SENNOVÝ LIST SPC cena

SENSICUTAN 200IU/G+3MG/G CRM cena

SEPIA OFFICINALIS 2CH-30CH GRA cena

SEPTABENE 1,5MG/ML+5MG/ML ORM SPR SOL cena

SEPTABENE CITRON A BEZOVÝ KVĚT 3MG/1MG PAS cena

SEPTABENE EUKALYPTUS 3MG/1MG PAS cena

SEPTANAZAL PRO DĚTI 0,5MG/ML+50MG/ML NAS SPR SOL cena

SEPTANAZAL PRO DOSPĚLÉ 1MG/ML+50MG/ML NAS SPR SOL cena

SEPTOFORT 2MG PAS cena

SEPTOLETE D 1MG PAS cena

SEPTOLETE MENTHOL 1MG PAS cena

SEPTONEX 8,3MG/ML DRM SPR SOL cena

SILICEA 3K-10MK GRA cena

SILICEA DHU D6(D12) TBL NOB cena

SILYMARIN AL 50MG TBL OBD cena

SINECOD 1,5MG/ML SIR cena

SINECOD 5MG/ML POR GTT SOL cena

SINECOD 50MG TBL PRO cena

SINEX VICKS ALOE A EUKALYPTUS 0,5MG/ML NAS SPR SOL cena

SINUPRET POR GTT SOL cena

SINUPRET SIR cena

SINUPRET TBL OBD cena

SINUPRET AKUT TBL OBD cena

SINUPRET FORTE TBL OBD cena

SKINOREN 200MG/G CRM cena

SMECTA 3G POR PLV SUS cena

SOLEDUM 100MG CPS ETM cena

SOLEDUM 200MG CPS ETM cena

SOLIDAGO VIRGA AUREA 3K-10MK GRA cena

SOLMUCOL 100MG PAS cena

SOLMUCOL 200MG POR GRA SOL SCC cena

SPECIES NERVINAE PLANTA SPC cena

SPECIES UROLOGICAE PLANTA SPC cena

SPIGELIA ANTHELMIA 3K-10MK GRA cena

STAPHYSAGRIA 31CH-200CH GRA cena

STICTA PULMONARIA 2CH-200CH GRA cena

STODAL SIR cena

STOMARAN SPC cena

STOPANGIN 1,92MG/ML ORM SPR SOL cena

STOPTUSSIN 0,004G/0,1G TBL NOB cena

STOPTUSSIN 0,8MG/ML+20MG/ML SIR cena

STOPTUSSIN 4MG/ML+100MG/ML POR GTT SOL cena

STRAMONIUM 2CH-200CH GRA cena

STREPFEN 8,75MG PAS cena

STREPFEN POMERANČ BEZ CUKRU 8,75MG PAS cena

STREPFEN SPREJ 8,75MG ORM SPR SOL cena

STREPFEN SPREJ MED A CITRON 8,75MG ORM SPR SOL cena

STREPSILS CITRON BEZ CUKRU 0,6MG/1,2MG PAS cena

STREPSILS JAHODA BEZ CUKRU 0,6MG/1,2MG PAS cena

STREPSILS MED A CITRON 0,6MG/1,2MG PAS cena

STREPSILS MENTOL A EUKALYPTUS 0,6MG/1,2MG PAS cena

STREPSILS PLUS SPRAY ORM SPR SOL cena

STREPSILS POMERANČ S VITAMINEM C PAS cena

SULFUR 3K-10MK GRA cena

SULFURICUM ACIDUM 3CH-200CH GRA cena

SUPPOSITORIA GLYCERINI IPSEN 1,81G SUP cena

SYMPHYTUM OFFICINALE 3K-10MK GRA cena

ŠALVĚJOVÁ NAŤ SPC cena

(...více se dočtete ve zdroji)

Zdroj: článek Volně prodejné léky, které od července nehradí zdravotní pojišťovny

Příběh

Ve svém příspěvku ČASTÉ ZÁNĚTY se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Nina.

Při zánětu močového měchýře se mi nejvíc osvědčila tahle léčba: být v teple a v posteli ideálně celou dobu, pít hodně brusinkového čaje, klidně 2-3 litry, aby se tělo co nejdřív pročistilo a pak nějaký produkt vyloženě na zánět močového měchýře - kupuju si už nějakou uroval manosa akut, ten mi při prvním zánětu poradila paní v lékárně, mě zabral a tak nemám potřebu zkoušet něco jiného. Jinak občas mě hooodně bolí podbřišek a i záda, tak si beru algifenové kapky a mám klid. Zkoušela jsem na břicho horký termofor, ale ten mi bohužel moc nepomáhal.

Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.

Reagovat

Zdroj: příběh Časté záněty

Vhodné léky proti bolesti při léčbě Warfarinem

Na snížení horečky a ztišení bolesti lze užívat Panadol (1–2 tablety po 4–6 hodinách), na kašel jsou vhodné tablety Bronchipret (3x denně 1 tabletu před jídlem) a pro rychlejší léčbu a lepší funkci imunitního systému Preventan Akut (1 pastilku ráno, druhou večer).

Bezpečně lze na bolest užít léky, které srážlivost krve neovlivňují, a to paracetamol (například Panadol Novum, Paralen).

Bez vědomí lékaře nesmíte brát na bolest žádné jiné léky než ty, které obsahují čistý paracetamol.

Mydocalm lze k Warfarinu užít, pakliže o této kombinaci ví lékař.

Při léčbě Warfarinem můžete na bolavá místa aplikovat konopnou mast za předpokladu, že mast není s hřejivým účinkem, nebudete ji nanášet častěji, než je doporučené, a léčba nepřesáhne délku 7–10 dnů.

Na bolest kotníku lze použít při užívání Warfarinu například Veral gel, a to za předpokladu, že ho budete nanášet v doporučeném množství, 2x denně a ne déle než 10 dní.

Na bolestivá místa smíte používat Dolgit krém v doporučeném množství, ale neměli byste ho nanášet častěji než 2x denně a používat déle než 1 týden.

Zdroj: článek Stacyl a Warfarin

Poradna

V naší poradně s názvem PROBLÉM S MOČENÍM se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Milan Chloupek .

Dobrý den asi před dvěma týdny jsem měl pohlavní styk s prostitutkou.K sexu jsem použil kondom ale pro psychickou blokaci jsem to vzdal a nechal jsem ji to dokončit rukou.Od té doby jsem jiný styk neměl Po týdnu jsem začal mít při močení řezání hodně bolestivé.Koupil jsem v lékárně gel Jenamazol a tablety Uronal Acut 20 tab.krabici Brufenu Teď piju ještě čaj na močové cesty,rovnez Brusinky.
Byl jsem u lékaře a ten mě doporučil na kožní,kde mě však nevzali,, pouze objednané,,Objel jsem další lékaře a to samí.Co mám dělat? Bojím se to říct,bojim se dalšího průběhu.Musim do práce Kromě řezání při močení nenacházím další symptomy.Prosim o radu.Jsem z Ústí nad Labem.60 let,63 kg.Nelecim se s ničím alergii nemám .

Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Cempírek .

Najděte si oddělení kožní - venerologie a tam se objednejte. Lékař venerolog je specialista na sexuálně přenosné choroby, který obvykle z moči zjistí příčiny vašich potíží a poskytne vám účinný lék.

Zdraví Cempírek!

Zdroj: příběh Problém s močením

Autoři uvedeného obsahu

 Mgr. Marie Svobodová

 Mgr. Světluše Vinšová


uronal acut
<< PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVEK
urostomie narok na lazne
NÁSLEDUJÍCÍ PŘÍSPĚVEK >>