Informace od zdravotní sestry

HLAVNÍ STRÁNKA

  

PROSTATA

  

KREVNÍ TLAK

  

CUKROVKA

  

WARFARIN

  
Téma

AZITROMICIN

Otok rtů je příznakem alergické reakce, a to zejména reakce anafylaktické, která může být způsobena otravou jídlem. Jakákoli reakce způsobující otok v okolí úst nebo dýchacích cest je vážná. V tomto případě je důležité vyhledání lékařské pomoci. V některých případech může totiž dojít k neprůchodnosti dýchacích cest, což vede k vážným problémům.

Zdroj: Otok rtu

Diskuze: Re: zanet na rtu otok rtu

Otok rtu může být reakce na Azitromicin. Zkuste přikládat ledové obklady. Zůstaňte v péči lékaře a konzultujte s ním další postup.

Zdraví Cempírek!

Zdroj: diskuze Zanet na rtu otok rtu
Počet odpovědí: 1

Autor obsahu

Bc. Jakub Vinš


ČeskáOrdinace

O nás

Kontakt

Ochrana osobních údajů a cookies

SiteMAP

RSS

NABÍDKA OBCHODU

SAL29 Perfect lips

SAL29 Perfect lips

Cena: 409 Kč