Používejte elektronický odvšivovací hřeben pouze na suchých vlasech. Dříve než použijete hřeben, vlasy rozpleťte a rozčesejte.
Přístroj zapněte přesunutím vypínače dopředu (nahoru). Vysoký bzučivý zvuk indikuje, že je přístroj zapnutý.
Držte hřeben pod úhlem 45–90° a pomalu jím pročesávejte vlasy.
Během pročesávání vlasů je bzučivý zvuk přerušen, když dojde k zneškodnění vši nebo vajíčka. Jakmile bzučení přestane úplně, jsou zuby hřebene plné. Vypněte hřeben a malým kartáčkem vyčistěte zuby hřebenu. Následně pokračujte v používání. Dopřejte si dostatek času k tomu, abyste vlasy řádně pročesali.
V naší poradně s názvem CO DĚLAT KDYŽ ELEKTRIZUJÍ VLASY se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Helena Formanová.
dobrý den,často mi elektrizují vlasy a dost mně to trápí,mohla bych poprosit o radu, ja se z toho dostat? Děkuji za odpoved.
Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Kamča.
Helčo, použijte nesmývaný kondicionér, kondicionér, který se neoplachuje. Tím se vlasy obalí ochranným filmem a změní se i jejich schopnost absorbovat elektrický náboj. Občas dopřejte svým vlasům i některou olejovou masku, ta působí taky proti elektrizování vlasů.
Vzhledem k tomu, že elektronický odvšivovací hřeben usmrcuje především dospělé vši, musíte přístroj denně používat ještě cca dva týdny. Tím dojde k usmrcení všech vší.
V příběhu KYSELÝ NEBO SMRADLAVÝ POT se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Zlata.
Já jsem se potila fakt hodně a taky to zapáchalo. Bylo mi řečeno že ten zápach je prostě z rozkladu bakterií ale primárním původcem je pocení. Tedy když se zbavím pocení tak zmizí i ten zápach. Doktorka mi doporučila vyzkoušet elektrický antiperpirant a ten mi pomohl zbavit se pocení i zápachu!!
Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.
Hřeben nebo kartáč na vlasy je tradičně jednoduchý produkt, ale laserový hřeben na vlasy používá složitou technologii, která u některých lidí může vyřešit problém s jejich vypadáváním vlasů. Laserový hřeben má nízkou úroveň laserové terapie na laserovou technologii ve vlasech. U produktu dbejte na zaručenou výkonnost, odolnost, jednotnost výkonu a konzistenci vlnové délky. Toto jsou klíčové faktory v rozhodování o kvalitě a výkonu laserového zařízení. Měli byste se spolehnout na zařízení, do kterého jste investovali. Mělo by být vyrobené s nejvyšší kvalitou komponent a prodáno tak, aby mělo záruku.
V příběhu OPRAVNA SLUCHADEL V OSTRAVĚ se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Radmila Demběcová.
Dobrý den,nevím,kde sídlíte v Ostravě,potřebovala bych elektrický vysoušeč sluchadel,měla jsem jen tablety,ty nejsou dobré.Minulý týden jsem o vás nevěděla,posílala jsem pravé i levé sluchadlo do opravy Praha sivantos.Prosím napište mi,kde sídlíte,ráda cvás navštívím,V Praze vysoušeče nemají, Děkuji Radmila Demběcová
Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Zdenka Svobodová.
Prosim o adresu, kde by mohli provest opravy a udrzby naslouchadel, dekuji Svobodova
Elektronický odvšivovací hřeben účinně zneškodňuje vši bez použití chemických prostředků. Přístroj používá napětí mezi zuby, které při doteku okamžitě ničí jak vajíčka, tak i samotné vši. Použité elektrické napětí je natolik nízké, že ho uživatel necítí a je pro něj zcela neškodné. Používání elektronického odvšivovacího hřebene můžete kombinovat s jinými přípravky proti vším.
V příběhu 10DENNÍ OČISTA DISKUZE se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Radka.
Já jsem sůl vůbec nesnesla. Koupila jsem si senný čaj a po dobu deseti dní jsem ho pila ráno i večer. S vyprazdňováním jsem za celou dobu problém neměla, spíš mě hodně bolela hlava.
Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Renáta Janečková.
Laserový hřeben je laserové zařízení, které je určené k domácímu použití. Vlasy často padají vlivem stresu, nemocí, léků a věku. Díky tomu jsou také tenké a bez života. Ale díky laserovému hřebenu by se mohly zase vrátit do původního stavu. Vlasy vám budou opět rychle růst a budou plné života. Laserový hřeben omladí neživé vlasy a řídnoucí vlasy budou mít svůj původní vzhled a stav. Ale závisí jen na vás, jestli uvěříte výrobcům a prodejcům. Tyto laserové hřebeny jsou používané na klinikách v Kanadě, Egyptě a v celých Spojených státech.
V příběhu LIQUIDO FORTE se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Beáta.
Sérum a šampon Liquido Forte mi doporučili v lékárně. Rychle jsme se má dcera vší zbavila. V balení je navíc i hřeben, kterým se vši pak dobře vyčesávají.
Na tento příspěvěk jestě nikdo nereagoval. Chcete se k němu vyjádřit? Klikněte na tlačítko a budete moci vložit svůj komentář.
Nezapomeňte přístroj po použití vypnout a řádně očistit. Pokud hřeben nepoužíváte, vždy na něj nasaďte ochranný kryt. Pravidelné čištění a dobrá údržba zajišťují optimální výsledky a prodlužují životnost vašeho přístroje. Očistěte pečlivě odvšivovací hřeben po každém použití, a to především v případě, že jej používá více osob. Dříve než začnete přístroj čistit, odstraňte baterie. Pro čištění krytu používejte suchou a měkkou papírovou nebo textilní utěrku, pro čištění zubů hřebene používejte čisticí kartáček. Nepoužívejte agresivní látky, jako například abrazivní nebo jiné čisticí prostředky. Mohly by rozleptat povrch. Nikdy nesmíte při čištění ponořit přístroj do vody. Do přístroje nesmí vniknout žádná kapalina. Nevystavujte přístroj přímému slunečnímu záření, chraňte jej před znečištěním a vlhkostí. Pokud hřeben delší dobu nepoužíváte, vytáhněte z něj baterie. V opačném případě hrozí nebezpečí vytečení baterií. Skladujte přístroj na čistém, suchém a chladném místě.
V příběhu SVRAB DISKUZE se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Svrabem nakažená rodina .
Nakazili jsme se svrabem v Psychiatrické léčebně v Praze 8 - Bohnicích návštěvami u příbuzných v pavilonu s demencí, Alzheimerem ! Primářka ze Slovenska léčí pacienty se svrabem sedativy, aby svědění zaspali, a nasazením rukavic, aby se neškrábali ! Svrab se na nás přenesl doteky, tj. podáním ruky nemocnému. Tuto nakažlivou nemoc způsobuje mikroskopická zákožka svrabová. Je těžce rozpoznatelná pro všechny, i pro kožní lékaře. Na tmavé kůži není často nic vidět. Celá naše rodina se nakazila. Příznaky : červené skvrny, hlavně po škrábání, sem tam velké pupeny a abnormálně důkladně zkoumejte místa na těle s nejjemnější kůží, např. prsty, vnitřní i vnější lokty, podpaží, prsa, břicho, u genitálií, hýždě, vnitřní stehna, spodek stehen, kotníky, pod koleny …. všude můžete na světlé kůži vidět mini-pidi-dírky menší než 1 mm a ty jsou ucpané vaší sraženou krví jako špuntem. Zákožky se totiž občas prokoušou na povrch kůže ze svých chodbiček, v nichž kladou vajíčka a kálí. Nemoc je provázená bodavým, úpěnlivým, nesnesitelným svěděním. Když se postavíte k topení, kamnům, nebo vlezete pod peřinu, začnou zákožky řádit jako čerti. Většinou nejsou na krku a na hlavě. Ještě po vyléčení máme stále sekundární nemoc – vyrážku malých pupínků, nikoli těch velkých pupenů od zákožek. Svědí to stále dost nepříjemně a téměř po celém těle, ale ne tak neskutečně intenzivně bodavě. Máme ale pocit, že nejsme vyléčeni (avšak dírky na kůži už nemáme). Také se nám po léčbě hned udělali malinké bradavičky (jako ty virové) na různých místech těla, asi rovněž sekundární projev. K léčbě svrabu jsme použili hlavně mast na recept INFECTOSCAB (výrobce BRD) za doplatek 84 Kč (338 Kč). Bez receptu nelze nic koupit, vše údajně zakázali, aby byla infekční choroba evidována v evropské statistice. Pak jsme použili SOLFATAN – prášek se sírou na koupele z lékárny volně prodejný (65–69 Kč), se sírou prý je ještě pudr – asi tekutý, a pak i speciální mýdlo se sírou, tak to by bylo dobré zkusit. Dále jsme použili SAVO a jiné dezinfekční prostředky na tělo (slabý
roztok) a na dezinfekci všeho, tj. včetně oděvů. A rovněž Genciánovou violeť, Hypermangan, manganistan draselný (protibakteriální), kterou jsme natřeli nejvíce napadená místa, koupele v roztoku. Ze zoufalství jsme na postižená místa lili i ústní vody s alkoholem a jiné alkoholy. Nejlepší je dát vše, včetně bot, do igeliťáků, nastříkat na věci uvnitř dezinfekci, insekticidy, a uzavřené pytle dát na mráz na balkon, na dvůr, do mrazáku, do auta stojícího v mrazu. Zákožka nepřežije zmrznutí. Nebo zavázané, zalepené igelitové pytle aspoň postavit stranou a nechat je v tomto stavu 3 dny. Zákožka odumře bez vašeho tělního moku za 2–4 dny i bez mrazu. My vše navíc stále větráme a čekáme, až ta mrcha chcípne Nejlepší je vše vyprat a vydezinfikovat, postele ničím nezakrývat, ani prostěradlem, postříkat dezinfekcí (SAVO, též prodávají přímo různé roztoky na veterině, nemusíte sami ředit SAVO) a pak odjet mimo domov, třeba na chatu, k příbuzným. A vrátit se za 3–4 dny, kdy by měly být zákožky mrtvé. A v zimě nechat byt vymrznout, netopit, nechat otevřená okna, pokud můžete. Léčba trvá dlouho, několik týdnů i měsíců, jelikož asi většina lidí má po mastičce na svrab zase jinou vyrážku, o níž píše na IN další vyléčená osoba, že si vyrážku maže namíchanou mastí z lékárny. My sekundární vyrážku zatím ničím nemažeme, ale asi budeme muset, neboť nás to svědění tak obtěžuje, že se nemůžeme na nic soustředit.
Závěr : Dost šílená infekční nemoc a dlouho trvající následkem těžké diagnostiky a sekundárních chorob. Rychlé šíření nemoci následkem nevykonávání léčby nakažených pacientů, zejména ve státních zařízeních, jako je Psychiatrická léčebna v Praze 8 - Bohnicích, 3 pavilony spadající pod údajně samolibou, neochotnou a prolhanou slovenskou primářku Barboríkovou. Neadekvátní medikamenty v 21. století jsou nyní většinou z dovozu. V ČR
evidentně nemáme tablety, o nichž se píše na IN, zřejmě jsou drahé.
Na sekundární vyrážku a svědění údajně mast nebo zásyp
Framykoin. Zachránil nás známý, pan primář, v jiné čtvrti než v PLB, v Praze 8, kde odmítli léčit i své bezbranné, dementní pacienty.
Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Kvetuše Klecandová.
Zabírá lék SCABICID. léčba je náročná,Přeji trpělivost
Před použitím laserového hřebenu na vlasy se ujistěte, že jste si přečetli a pochopili pokyny z návodu. Nejlepšími laserovými hřebeny jsou bateriové, protože u nich není potřeba těžkopádného napájecího kabelu. Na laserový hřeben si nasadíte kartáč na vlasy a pomalu si češete vlasy ve všech oblastech. Toto česání provádíte 10 – 15 minut po dobu 3 dnů v týdnu. Díky tomu dosáhnete nejlepších výsledků, protože vlasy jsou restaurované. Štětiny nebo zuby hřebenu udrží laserový paprsek ve správné vzdálenosti od vaší pokožky. Laserový hřeben by měl být použit na suché vlasy.
Tento laserový hřeben má jedno tlačítko pro vypnutí a zapnutí. Také ho můžete používat i jako běžný kartáč. Pohodlí je pravděpodobně pro koupi laserového hřebenu nejdůležitější rozhodující faktor. Jedná se o jednoduché osobní zařízení, u kterého si nemusíte vybírat podle náročnosti ovládání. Pečovat o vlasy pomocí laserového hřebenu můžete i během sledování televize. Je to podobné jako starání se o zuby. Pravidelné používání laserového hřebenu pomáhá udržovat pěkný vzhled vlasů. Dodržujte pokyny od výrobce. Používejte laserový hřeben každý druhý den po dobu 15 minut pro maximální užitek.
V příběhu TRITTICO DISKUZE se k tomuto tématu vyjádřil uživatel Radek kolomaznik.
jakké mate zkušenost s AD TRITICO_
Svou reakci k tomuto příspěvku přidal uživatel Božen Němec.
Trittico jsem bral léta na depresi, ale objevila se mi na něj alergie - náhlé noční otoky jazyka a spodní čelisti. Vysadil jsem ho a mám od té doby pokoj. Takže opatrně s ním.
Laserový hřeben pracuje na principu fototerapie nebo světelné terapie. Správná laserová frekvence na hlavě, soustředěná kolem krevního oběhu vede ke zvýšení růstu vlasů. Jedná se o proces, který je velmi podobný fotosyntéze v rostlinách. Proces, který se používá na vlasy je známý jako fotobiologický stimulátor. V laserovém hřebenu jsou červené laserové paprsky nebo studené světelné vlny. Toto světlo způsobuje zvýšený molekulární účinek adenosintrifosfátu (ATP). Je zde zvýšení metabolismu buněk. Buňky jsou stimulovány, přijímají živiny a odstraňují odpad. V tomto procesu dochází k nahrazení poškozené tkáně rychlou opravou. Zároveň je zvýšen růst ochlupení a vlasů.
Jak může pomoci laserový hřeben s vypadáváním vlasů?
Život může mít vliv na váš vzhled, ale především na vaše vlasy. Stres, nemoc, léky, věk, tak tyto nežádoucí účinky mohou mít neblahý vliv na vaše vlasy, které ztrácí lesk, svěžest a jsou bez života. Proč svým vlasům nevrátit život a svěžest? Stačí si pořídit laserový hřeben. Tento hřeben vám omladí prořídlé vlasy. Laserový hřeben pomáhá v léčbě vlasových váčků a tím je vyrovnává. Zde jsou některé věci na zvážení, proč tedy neutratit pár tisíc korun za laserový hřeben, když vyhazujete mnohem více za různé jiné prostředky.
Laserový hřeben je levnější záležitost nežli ostatní léky na vlasy. Vezměte si použití Regaine a jiných léků na vlasy. Hlavně když je používáte každý den, tak nejde o levnou záležitost. Některé šampony obsahují Nioxin, který drží na pokožce hlavy vlasy vyrovnané, ale to je vše. Jedná se jen o krátkodobý účinek po aplikaci. Většinou jde o dočasné přípravky, které jsou ve většině případů omezeny. Jejich cena je několik stovek korun za láhev. Laserový hřeben funguje po celou dobu životnosti provádění. Pracuje na méně nákladném užití. Není drahý jako léky proti vypadávání vlasů.
Použití laserového hřebene je minutová záležitost a nevyžaduje tolik energie. Regaine musíte používat dvakrát denně. Vypadá to, že se jedná o lacinou záležitost. Po použití Regaine jsou vlasy těžkopádně a poněkud mastné. Vlasy mohou být tenčí než dříve. Laserovým hřebenem se staráte o vlasy 15 minut denně. A navíc se tento hřeben používá jen několikrát týdně. Hlavně si vlasy hýčkáte bezpečným způsobem.
Laserový hřeben funguje rychleji než ostatní léky. Po Regaine rostou vlasy pomalu. Pokud nechcete užívat Regaine proti ztrátě vlasů, tak si pořiďte laserový hřeben. Vlasy po použití laserového hřebenu rostou do 5 měsíců od začátku léčby a tím splní požadavek uživatelů.
Laserový hřeben může být používán těmi, kteří nemohou používat Regaine. Regaine není vhodný pro těhotné nebo kojící ženy. Také může způsobovat snížení účinku léků a vznik komplikací během těhotenství nebo také hormonální výkyvy. Regaine se může dostat do vašeho systému a nemusí fungovat dobře. Můžete mít například citlivou pokožku hlavy. Nakonec mohou být vlasy mastné a mohou vypadat.
Laserový hřeben můžete i vyzkoušet na dobu 3 měsíců, a pokud nejste spokojeni, tak ho můžete vrátit. Jedná se pouze o stránku www.HairMax.com. Pokud si nejste jisti, jestli laserový hřeben bude fungovat na vaše vlasy, tak ho raději vyzkoušejte, než si jej koupíte.
Laserový hřeben má vysokou úspěšnost. Podle serveru „Lasercomp.net“ je 90% uživatelů spokojeno s hřebenem. U výrobku bez vedlejších účinků, je to velmi působivé.
Dokonce si tímto laserovým hřebenem můžete kartáčovat vlasy. Stačí, když zmáčknete tlačítko a můžete začít kartáčovat. Ale pokud si budete kartáčovat vlasy, tak nesmíte vyvíjet zbytečně velký tlak. Tedy pokud budete mít zapnuté lasery.
Podle mužské i ženské zkušenosti s vypadáváním vlasů nebo tenkými vlasy je prý laserový hřeben ideální. Laserový hřeben potenciálně omladí vlasy. Vlasy jsou opět husté, lesklé a znovu mladé. I když si nejedná o levnou záležitost, tak na první pohled funguje mnohem levněji nežli alternativní léčba proti vypadávání vlasů.
Několik výrobců (Gardena, Einhell, Güde, Hecht a jiní) nabízí pro kypření záhonů a zapravování hnojiv malé jednoúčelové rotavátory se dvěma, čtyřmi nebo až šesti hvězdicovými noži poháněnými obvykle šnekovou převodovkou elektromotory s příkonem do 1 300 W. Kopinaté nože se sice v šířce záběru 30 až 50 cm zahrábnou do měkčí půdy a dokážou ji obrátit, rostlý trávník s nimi však na záhon nepřeměníme.
Rotavátor tažený pohybem nožů vedeme rozvidlenými držadly v mírném předklonu před sebou. Nože musejí být shora zakryty, některé rotavátory (například Einhell BG-RT) umožňují párem malých koleček nastavovat hloubku záběru a ulehčují přepravu po zahradě. V mokré a jílovité půdě se však nože olepí hlínou a se strojem se nedá pracovat. Při výběru dejte přednost strojům s co nejdelším přípojným kabelem (nejméně 30 m).
Ultrafialové světlo je další možností léčby lupénky hlavy. Ale je zde nevýhoda, že vlasy zablokují světlo a bývá pak těžko dosaženo rovnoměrného osvícení pokožky. Ruční zařízení, neboli UV hřeben může přímo poskytnout vyšší dávku tohoto světla.
Většina výrobců laserových hřebenů propaguje své výrobky on-line, nebo byly také často propagovány v masmediích, protože laserový hřeben je celosvětově populární zařízení na vlasy. Pokud naleznete prodejce, který má laserové hřebeny, tak se změřte na výkon laseru, na kvalitu a cenu. Některá zařízení jsou levnější, protože nemají dostatečný výkon, kvalitu a nemají záruku vrácení peněz. Většina internetových obchodů má servisní službu. Díky tomu se můžete informovat o daném produktu. Ale ne každá společnost má ochotné telefonické operátory, kteří nemusí být dobře proškoleni o produktech.
Kde koupit laserový kartáč na vlasy
Zde je uveden seznam českých internetových obchodů, kde se dá laserový kartáč koupit - laserový kartáč cena.
Mnohem lepší výběr laserových kartáčů proti vypadávání vlasů má zahraniční obchod Amazon, který posílá bez problémů i do Česka - kde koupit laserový kartáč.
Pro prevenci dalšího napadení doporučujeme používat elektronický odvšivovací hřeben jednou týdně. Používání elektronického odvšivovacího hřebene můžete kombinovat s použitím chemických prostředků. Ve zvláštních případech konzultujte postup s lékařem. Veš dětská může krátkodobě přežívat na textiliích. Z tohoto důvodu musíte při napadení dětskou vší očistit také předměty, které jsou v kontaktu s hlavou. Toto opatření je ovšem pouze doplňujícím zákrokem při ošetřování osob napadených tímto parazitem. Opětovnému výskytu vajíček vší nelze zabránit praním nebo čištěním. V případě, že došlo ke kontaktu vší s čepicemi, šálami, povlečením, prostěradly, ručníky nebo plyšovými hračkami, vyperte je při teplotě minimálně 60 °C nebo je na deset minut vložte do sušičky. Pokud máte pochybnosti nebo pokud není možné praní, můžete předměty na dva týdny uzavřít za pokojové teploty do zcela utěsněného plastového pytle nebo je na jeden den uložte do mrazničky o teplotě -15 °C .
Laserový hřeben je efektivním řešením k vypadávání vlasů. Tyto hřebeny jsou uživatelsky přívětivé, nevyzařují žádné teplo a nemají žádné vedlejší účinky. Laserové hřebeny jsou bezpečné pro použití. Také vám tyto hřebeny ušetří vlasy od chemikálií, které jsou používané k ošetření vlasů a také od nákladných chirurgických zákroků. K laserovým hřebenům mohou být použity i léky pro růst vlasů. Míní se tím léky Procerin a dále ty, které obsahují účinnou látku Minoxidil (Belohair, Neocapil a Regaine). Měli byste se poradit se svým lékařem, než začnete tyto léky brát. Také byste měli informovat svého lékaře, jestli máte otevřené rány nebo jestli berete nějaké léky. Protože i některé léky mohou být příčinou vypadávání vlasů, a mohly by být změněny. Také mohou vyřešit kožní problémy. Většina uživatelů, kteří používají laserový hřeben, viděli zlepšení po dvou až třech měsících. Naopak někteří uživatelé měli znatelný rozdíl v tloušťce vlasů či nový růst vlasů mezi 6 a 8 týdnem používání. Nejlepší výsledky laserové léčby jsou s kombinací jemného nepěnivého šamponu a kondicionéru. Také za pomoci chlorovaného filtru ve sprše nebo za pomoci vitamínů a aminokyselin. Renomovaní výrobci budou moci poskytovat další pomůcky na růst vlasů. A tím bude dodán kompletní systém pro péči o vlasy. Tyto systémové výrobky s laserovým hřebenem u některých lidí můžou zvýšit objem a kvalitu vlasů a díky tomu si už nebudete muset schovávat svou plešatící hlavu pod paruky, různé prostředky, spreje na vlasy a klobouky. Nemusíte utrácet peníze za drahé operace, léky na předpis nebo časové náročné návštěvy salonů. Laserový hřeben vám může pomoci vypadat a cítit se lépe.
V rozdělení a pojmenování technických pomocníků na kypření a kultivaci půdy způsobili jak výrobci, tak prodejci techniky nemilý zmatek. Jeden a týž stroj nazývají jedni rotavátor, druzí kultivátor. Bez ohledu na to, zda je pohání elektrický, nebo benzinový motor, oba sice kypří a kultivují půdu, jenže každý jiným způsobem.
Levnější a jednodušší jsou rotavátory, jejichž rotující hvězdicové nože půdu prokypřují do hloubky kolem 15 cm a zároveň stroj táhnou pomalu vpřed. Dobře rozmělní povrchovou vrstvu půdy, zvládnou i drny a zvlášť dobře poslouží k zapravení hnojiva, rašeliny nebo mulče do záhonů. Zorat půdu do hloubky a obrátit ji ale nedokážou. Plevel obvykle nerozemelou, ale spíše vytáhnou na povrch, odkud ho musíme stáhnout hráběmi.
Naproti tomu kultivátory svými poháněnými ocelovými nebo i pneumatikami opatřenými koly v podobě dvoukolového traktůrku táhnou sestavu radliček, kterými kypří půdu do větší hloubky, nakypřují meziřádky, umí vyorávat plodiny a výborně zvládnou předseťovou přípravu.
Výkonnější (a pochopitelně třikrát i vícekrát dražší) typy vybavené pohonnými hřídeli poslouží v roli multifunkčních kultivátorů i na větších zahradách s přídavnými adaptéry nejen jako rotavátor a pluh, ale i k tažení smyků, bran, hrobkovacích radlic a válců. V létě pomohou v roli bubnové sekačky a obracečky sena při senoseči, v zimě s přídavnou radlicí nebo dokonce sněhovou frézou zvládnou odstraňování sněhu z cest a dvorů. S přívěsným vozíkem pak poslouží hospodářům a zahradníkům po celý rok.
Helčo, použijte nesmývaný kondicionér, kondicionér, který se neoplachuje. Tím se vlasy obalí ochranným filmem a změní se i jejich schopnost absorbovat elektrický náboj. Občas dopřejte svým vlasům i některou olejovou masku, ta působí taky proti elektrizování vlasů.
Já jsem se potila fakt hodně a taky to zapáchalo. Bylo mi řečeno že ten zápach je prostě z rozkladu bakterií ale primárním původcem je pocení. Tedy když se zbavím pocení tak zmizí i ten zápach. Doktorka mi doporučila vyzkoušet elektrický antiperpirant a ten mi pomohl zbavit se pocení i zápachu!!
Dobrý den,nevím,kde sídlíte v Ostravě,potřebovala bych elektrický vysoušeč sluchadel,měla jsem jen tablety,ty nejsou dobré.Minulý týden jsem o vás nevěděla,posílala jsem pravé i levé sluchadlo do opravy Praha sivantos.Prosím napište mi,kde sídlíte,ráda cvás navštívím,V Praze vysoušeče nemají, Děkuji Radmila Demběcová
Sérum a šampon Liquido Forte mi doporučili v lékárně. Rychle jsme se má dcera vší zbavila. V balení je navíc i hřeben, kterým se vši pak dobře vyčesávají.
Nakazili jsme se svrabem v Psychiatrické léčebně v Praze 8 - Bohnicích návštěvami u příbuzných v pavilonu s demencí, Alzheimerem ! Primářka ze Slovenska léčí pacienty se svrabem sedativy, aby svědění zaspali, a nasazením rukavic, aby se neškrábali ! Svrab se na nás přenesl doteky, tj. podáním ruky nemocnému. Tuto nakažlivou nemoc způsobuje mikroskopická zákožka svrabová. Je těžce rozpoznatelná pro všechny, i pro kožní lékaře. Na tmavé kůži není často nic vidět. Celá naše rodina se nakazila. Příznaky : červené skvrny, hlavně po škrábání, sem tam velké pupeny a abnormálně důkladně zkoumejte místa na těle s nejjemnější kůží, např. prsty, vnitřní i vnější lokty, podpaží, prsa, břicho, u genitálií, hýždě, vnitřní stehna, spodek stehen, kotníky, pod koleny …. všude můžete na světlé kůži vidět mini-pidi-dírky menší než 1 mm a ty jsou ucpané vaší sraženou krví jako špuntem. Zákožky se totiž občas prokoušou na povrch kůže ze svých chodbiček, v nichž kladou vajíčka a kálí. Nemoc je provázená bodavým, úpěnlivým, nesnesitelným svěděním. Když se postavíte k topení, kamnům, nebo vlezete pod peřinu, začnou zákožky řádit jako čerti. Většinou nejsou na krku a na hlavě. Ještě po vyléčení máme stále sekundární nemoc – vyrážku malých pupínků, nikoli těch velkých pupenů od zákožek. Svědí to stále dost nepříjemně a téměř po celém těle, ale ne tak neskutečně intenzivně bodavě. Máme ale pocit, že nejsme vyléčeni (avšak dírky na kůži už nemáme). Také se nám po léčbě hned udělali malinké bradavičky (jako ty virové) na různých místech těla, asi rovněž sekundární projev. K léčbě svrabu jsme použili hlavně mast na recept INFECTOSCAB (výrobce BRD) za doplatek 84 Kč (338 Kč). Bez receptu nelze nic koupit, vše údajně zakázali, aby byla infekční choroba evidována v evropské statistice. Pak jsme použili SOLFATAN – prášek se sírou na koupele z lékárny volně prodejný (65–69 Kč), se sírou prý je ještě pudr – asi tekutý, a pak i speciální mýdlo se sírou, tak to by bylo dobré zkusit. Dále jsme použili SAVO a jiné dezinfekční prostředky na tělo (slabý
roztok) a na dezinfekci všeho, tj. včetně oděvů. A rovněž Genciánovou violeť, Hypermangan, manganistan draselný (protibakteriální), kterou jsme natřeli nejvíce napadená místa, koupele v roztoku. Ze zoufalství jsme na postižená místa lili i ústní vody s alkoholem a jiné alkoholy. Nejlepší je dát vše, včetně bot, do igeliťáků, nastříkat na věci uvnitř dezinfekci, insekticidy, a uzavřené pytle dát na mráz na balkon, na dvůr, do mrazáku, do auta stojícího v mrazu. Zákožka nepřežije zmrznutí. Nebo zavázané, zalepené igelitové pytle aspoň postavit stranou a nechat je v tomto stavu 3 dny. Zákožka odumře bez vašeho tělního moku za 2–4 dny i bez mrazu. My vše navíc stále větráme a čekáme, až ta mrcha chcípne Nejlepší je vše vyprat a vydezinfikovat, postele ničím nezakrývat, ani prostěradlem, postříkat dezinfekcí (SAVO, též prodávají přímo různé roztoky na veterině, nemusíte sami ředit SAVO) a pak odjet mimo domov, třeba na chatu, k příbuzným. A vrátit se za 3–4 dny, kdy by měly být zákožky mrtvé. A v zimě nechat byt vymrznout, netopit, nechat otevřená okna, pokud můžete. Léčba trvá dlouho, několik týdnů i měsíců, jelikož asi většina lidí má po mastičce na svrab zase jinou vyrážku, o níž píše na IN další vyléčená osoba, že si vyrážku maže namíchanou mastí z lékárny. My sekundární vyrážku zatím ničím nemažeme, ale asi budeme muset, neboť nás to svědění tak obtěžuje, že se nemůžeme na nic soustředit.
Závěr : Dost šílená infekční nemoc a dlouho trvající následkem těžké diagnostiky a sekundárních chorob. Rychlé šíření nemoci následkem nevykonávání léčby nakažených pacientů, zejména ve státních zařízeních, jako je Psychiatrická léčebna v Praze 8 - Bohnicích, 3 pavilony spadající pod údajně samolibou, neochotnou a prolhanou slovenskou primářku Barboríkovou. Neadekvátní medikamenty v 21. století jsou nyní většinou z dovozu. V ČR
evidentně nemáme tablety, o nichž se píše na IN, zřejmě jsou drahé.
Na sekundární vyrážku a svědění údajně mast nebo zásyp
Framykoin. Zachránil nás známý, pan primář, v jiné čtvrti než v PLB, v Praze 8, kde odmítli léčit i své bezbranné, dementní pacienty.